Firma

Informacje i dane firmy.

Jesteśmy hurtownią odzieży polskiej, włoskiej, tureckiej. Posiadamy ponad 3 tysiące sztuk odzieży. Firma mieści się w Pabianicach, ale prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
Zaopatrują się u nas właściciele małych i dużych sklepów odzieżowych. Naszym atutem są niskie ceny, dzięki czemu jesteśmy bardzo konkurencyjni na rynku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować nasz towar do jego potrzeb. U nas nie trzeba kupować pełnych rozmiarówek, klient może wybierać sobie pojedyncze egzemplarze według własnego gustu i pod swojego klienta.

Nasz asortyment to towar pierwszej jakości. Mamy na stanie tylko NOWĄ odzież w rozmiarach od 36 do 52. Część ubrań jest naszej produkcji – bluzki, tuniki, sukienki. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostawę nowego towaru co dwa tygodnie.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, dostosowujemy się do potrzeb klienta. Naszym priorytetem jest, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług i chętnie podejmował z nami współpracę.

U nas znajdziesz wszystko czego szukają Twoi klienci w dobrej, bo niskiej cenie!

 

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Handlowe Grace
Artur Lis
NIP: 7292301998
Regon: 101774806
Numer konta: 72 1020 3437 0000 1702 0174 9167
E-mail: phgrace@wp.pl